BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Svajone, čia tau

Laiškas Tau.

Nustebai?

Taip, tai aš. Galbūt tikėjaisi kažko panašaus.Tai ne pirmas ir ne paskutinis laiškas, kurį Tau rašau: jų buvo ir daugiau. Deja, ne visiems lemta pasiekti adresatą, tuo labiau, kai dabar Tu galbūt esi kito svajonė.

Šiandien Tavo balso trūksta, vakar pro langą, lietaus nuo ryto mirkomą, Tavo veido ieškojau, o rytoj… pasigesiu šalia? Kas bus rytoj?.. .Nežinau, nes kasdien viskas būna kitaip. Rašydama aš juokiuosi. Skaitydama gal verksiu. Bet tik gal, nes šypsotis man labiau patinka.

„Laimę rasi ten, kur jos ieškai“, – rašė man. Bėk paskui! Gal dar spėsi pavyti… Nebėgsiu, nes aš ir taip laiminga.

Čia jau pabaiga. Nieko nebus, nes viskas jau buvo. Ir tik nedidelė viltis. Negęstanti ir nemirtinga kaip pati Meilė, amžinai degins skruostuose sūrias vagas, neleisdama sustoti širdžiai. Tikriausiai čia ir skiriasi mūsų keliai. Keista, bet mes dar susitiksim, ir ne kartą.

Svajonę turiu, bet svajonė manęs nemyli. Nesivysiu šitos meilės, dabar ji gaudo mane, bet ji net nežino, jog aš skrendu, o ne žeme vaikštau.

Svajok ir tu, svajone. Ir aš pažadu, kad tau nebeskaudės. Aš šalia, prie kitos svajonės, ten, kur jūs visos miegate. Sapnuosi mane, kaip buvusią tavo globėją, bet sapnai tuštės, tamsės ir vėl pražys kitomis spalvomis. Ar greitai? Pasiklausk laiko, girdėjau, gerai sutariat.

O dabar aš atsisveikinu, bet nepažadu, kad ilgam. Tu vis tiek liksi mano mėgstamiausia svajone.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)